ÜRÜNLERİMİZ

IRONWELL MULTIPLEX SCANNER

Ironwell Multiplex Scanner, finisherin önündeki zemin ve serilen asfaltın yüksekliklerini analiz ederek finisherin operatörün belirlediği asfalt kalınlığını her zaman doğru şekilde yakalaması için gerektiğinde piston indirme kaldıma komutlarını veren cihazdır.

Ironwell Multiplex Scanner sahip olduğu geniş renkli ekran sayesinde operatöre işleyişiyle ilgili tüm bilgileri net ve rahatça görünür şekilde sunar. Ekran dili Türkçe ya da İngilizce olarak ayarlanabilir, siparişte isteğe bağlı olarak diğer diller de yüklenebilir. Operatör her bir Multiplex Sensör’ün aldığı mesafe ölçümünü Multiplex Scanner ekranı üzerinden takip edebilir, böylece hem ayar kolaylığı hem de arıza tespiti kolaylığı sağlanmış olur.

Ironwell Multiplex Scanner, ayrıca her açılışta ve isteğe bağlı olarak sisteme bağlı tüm Multiplex Sensörlerin ve kabloların testini yaparak bir arıza olup olmadığını tespit eder. Sensörlerin kalibrasyonunu otomatik olarak yapar, operatörün isteğine bağlı olarak sensörlerin çalışma aralıklarını değiştirebilir.

Ayrıca, tek bir Multiplex Sensör ile bağlanarak temassız Grade Sensör görevini de yerine getirebilir.

Ironwell tarafından geliştirilmiş yüksek hızlı haberleşme teknolojisi ve dayanıklı kabloları sayesinde sensörler ve yan kumanda arasındaki veri akışı anında gerçekleştiğinden zeminde yaşanan değişikliklere gerçek zamanlı tepki vererek bitmiş asfalt yüzeyinin ondülasyonsuz ve istenen kalitede olmasını sağlar.
 
Y Ü K L E N İ Y
R