HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ironwell’i, asfalt teknolojileri alanındaki 29 yıllık tecrübemizi sektör ile buluşturmak adına kurduk. Sürekli olarak yenileyerek geliştirdiğimiz firmamız, üretilen her ürüne yine kendi ürettiği teknolojisini eklemektedir. Üretim bandından çıkan tüm ürünler laboratuvarlarımızda ve sahada testlere tabi tutularak, üründen maksimum performans alınması sağlanmaktadır. Asfalt serimi sırasında dış etkenler ve insan kaynaklı sorunları asgari seviyeye indirerek mükemmeli yakalamaya çalışmaktayız.

Yapay zeka destekli ürünlerimiz ile sistem operatörünün kullanım alışkanlıklarını tespit ederek asfalt serimi kalitesini azami seviyeye ulaştırmaktayız.

Ar-Ge departmanımız yeni yöntemler, yeni ürünler ve fikirler üzerinde durmaksızın çalışarak sektör liderliği yolunda önümüzü açmaktadır. Şu an geliştirme aşamasında olan birçok yeni ürünümüzü çok yakında sizlere sunacağız.

Kıyafetindeki asfalt kokusuyla birlikte heyecanını da hiçbir zaman kaybetmeyen teknik kadromuzun, üst düzey mühendislikle ürettiği ürünler ile asfalta imzamızı atmaya devam edeceğiz.

Y Ü K L E N İ Y
R